Ludzie różnią się od siebie nie tylko wyglądem... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Stawujak
środa, 02 września 2009 22:37

30 października 2011 r.

LUDZIE RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE NIE TYLKO WYGLĄDEM...
PODSUMOWANIE

W dniu 27 października w Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu odbyło się podsumowanie projektu "Ludzie różnią się od siebie nie tylko wyglądem... zajęcia specjalistyczne dla dzieci z zaburzeniami zachowania" realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach - Poddziałania 9.1.2. Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie róznic w jakości usług edukacyjnych.

W spotkaniu podsumowujacym uczestniczyli beneficjenci projektu - uczniowie i rodzice naszej szkoły oraz zaproszeni goście, między innymi Pani Halina Bieda - Wiceprezydent Bytomia a także nauczyciele prowadzący zajęcia. Na spotkaniu podsumowano trwające 10 miesięcy zajęcia indywidualne i grupowe prowadzone przez specjalistów dla uczniów z zaburzeniam i ztext-align: center; width=achowania, prezentując w formie wystawy zdjęcia z zajęć oraz różnorodne prace wykonane przez uczestników projektu. Ponadto uczniowie prezentowali nabyte w wyniku przeprowadzonych zajęć nowe umiejętności, szczególnie artystyczne i sportowe. Na zakończenie pojawiła się od strony wszystkich beneficjbr /entów projektu refleksja, aby tak ciekawe i rozwijające zajęcia kontynuować w formie kolejnego projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

koordynator projektu

mgr Beata Hucz-Pszon