ZDROWO NAJEDZENI

Grupa filmowa „Czas na zmiany” zaprasza wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz przyjaciół naszej szkoły do obejrzenia filmu przygotowanego przez uczniów klas czwartych i piątych w ramach konkursu Tesco dla Szkół „Zdrowo Najedzeni”. Film znajduje się na stronie organizatora konkursu:

www.tescodlaszkol.pl/v,1.dhtml?v=23270

Podobało się?

To powalczmy o główną nagrodę czyli sprzęt multimedialny dla naszej szkoły!

Już od 19 listopada 2012 r. rozpocznie się głosowanie. Liczymy na Wasze głosy, które po zalogowaniu się na stronie Tesco można oddawać raz dziennie do 17 grudnia 2012 r.

Jak głosować?

1. Wpisz adres w przeglądarce www.tescodlaszkol.pl
  2. Załóż konto klikając na przycisk „załóż konto” znajdujący się u góry po prawej stronie.
  3. Wypełnij dane i kliknij przycisk zarejestruj.
  4. Na podany adres e-mail podczas rejestracji otrzymasz mail, w którym musisz potwierdzić rejestrację klikając na słowo „tutaj”.
  5. Zostaniesz przeniesiony na stronę internetową Tesco, gdzie musisz ustalić hasło klikając w pole „zmień hasło”.
  6. Z menu znajdującego się po lewej stronie wybierz „galeria filmów”. W kryteriach przeglądania wybierz: województwo śląskie, powiat Bytom.
  7. Głosuj na nasz film "Czas na zmiany".
  8. Chcąc kolejny raz oddać głos ponownie wejdź na stronę www.tescodlaszkol.pl
  9. Kliknij przycisk zaloguj znajdujący się u góry po prawej stronie i użyj wcześniej podanego nick-u i hasła podczas rejestracji.
  10. Możliwość głosowania pojawi się od 19 listopada 2012 roku do 17 grudnia 2012 roku.
  11. Głosuj każdego dnia - może wygramy główną nagrodę?