26 kwietnia 2013 r.

FINAŁ BYTOMSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Miło nam poinformować, że 25 kwietnia odbył się finał regionalnej Bytomskiej Olimpiady Języka Angielskiego, gdzie o miano najlepszego rywalizowało dziesięciu najlepszych uczniów wyłonionych we wcześniejszych etapach.

W bieżącym roku szkolnym koordynatorem Olimpiady była SP nr 51 w Bytomiu, współorganizatorami byli Szkoła Podstawowa nr 32 oraz Szkoła Podstawowa nr 28 w Bytomiu. Pomocą służył również Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu.

Patronat  honorowy

Prezydent Miasta Bytomia

Patronat medialny

Naszymi gośćmi honorowymi były: zastępca Prezydenta Miasta Bytomia – pani Aneta Latacz, Naczelnik Wydziału Edukacji – pani Grażyna Klich-Drewiczewska oraz przedstawiciele Śląskiego Kuratora Oświaty pani Renata Klementowska oraz pani Aleksandra Dyla. Serdecznie dziękujemy za obecność i okazane wsparcie.

Ranking

Szkoła Podstawowa nr  21 w Chorzowie
  10. Jakub Derędowski
    Szkoła Podstawowa nr  1 w Chorzowie

Przypominamy, że w konkursie udział wzięło łącznie 531 uczniów z 36 szkół z czterech miast. Rywalizacja była bardzo zacięta, a konkurencja znaczna. Tym bardziej gratulujemy finalistom. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do wspólnej zabawy w roku szkolnym 2013/2014, kiedy to koordynatorem Olimpiady będzie Szkoła Podstawowa nr 28 w Bytomiu.

Wszystkie informacje otrzymają Państwo po przerwie letniej.

Życzymy wszystkiego dobrego
nauczyciel koordynator – mgr Krzysztof Klecha