13 listopada 2016 r.

MAMY NIEPODLEGŁĄ!

Nasza szkoła włączyła się w IV edycję akcji Mamy Niepodległą! Jest to flagowa akcja społeczna organizowana przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Akcja odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Sejmu. Partnerem Strategicznym jest Poczta Polska S.A., a Partnerem Społecznym ZHP. Do akcji Mamy Niepodległą włączyło się ok. 500 szkół i instytucji w całej Polsce! Polega ona na radosnym świętowaniu kolejnych rocznic odzyskania niepodległości. Atmosferą radosnego świętowania niepodległości podzieliliśmy się z przyjaciółmi naszej szkoły. 150 kartek z życzeniami z okazji Narodowego Święta Niepodległości wysłali uczniowie naszej szkoły do bytomskich szkół, przedszkoli, instytucji i osób prywatnych. Szkolnym koordynatorem akcji była p. Anna Dziadek. Akcja w szkole odbyła się pod opieką pani dyrektor Beaty Hucz-Pszon.

 

Anna Dziadek

 

POWRÓT