21 grudnia 2016 r.

KAMPANIA NIOSĘ POMOC

Szkolny Klub Wolontariatu oraz uczniowie klasy 5a zorganizowali akcję Zróbmy Pokój w ramach Kampanii PAH Niosę Pomoc. W tym roku chcemy przyjść z pomocą dzieciom, które cierpią z powodu wojny. Polska Akcja Humanitarna organizuje w tych krajach takie miejsca w których będą mogły dzieci poczuć się bezpiecznie i zapomnieć o konflikcie wokół nich. Nie pozostajemy obojętni na niedolę innych – pomagamy! Uczniowie przygotowali jeden z symboli wigilijnego stołu – sianko i rozdawali je Rodzicom na zebraniach klasowych. Zebrana kwota – 524 zł i 60gr. zostanie przekazana Polskiej Akcji Humanitarnej. Mamy nadzieję, że nasza akcja przyczyni się do powstania tych ważnych, bezpiecznych dla dzieci miejsc. Niech ta wyjątkowa noc trwałym blaskiem opromieni wszystkich zasiadających przy stole ludzi dobrej woli, dla których miłosierdzie jest darem serca.

Życzymy radosnych i pogodnych Świat Bożego Narodzenia
Szczęśliwego Nowego Roku 2017